Türk Yazılımcı’dan Yerli Photoshop Programı

0
9

Abact Studio Photoshop programı, Geliştiricisi  olan  Adilcan Topuz tarafından geliştirilen ve gelişimi halen devam eden bir program tasarlayan türk yazılımcı adilcan topuz yerli photoshop programını yayınladı.

Program Özellikleri:

Bu programda; Fotoğraflarınıza güzel efektler verebilirsiniz, İstemediğiniz bir kısmı kırpa bilirsiniz ve sadece Fotoğraf düzenleme programı değildir.

Her yeni sürümde yeni bir özellik ekleyecegini belirten adilcan topuz

V1 sürümünde Fotoğraf Düzenleme ve Html Editör ile başlayan Abact Sudio ‘ nun yeni sürümlerinde; Fotoğraf Düzenleme ile fotoğraflarınızı düzenleyebileceksiniz. Html Editör ile Html kodları yazıp düzenleyebileceksiniz böylece tam bir web deneyimi yaşacaksınız.

Sql Editör ile Sql komutları yazıp çalıştırabileceksiniz böylece veri tabanlarınızı daha kolay yönetebileceksiniz. C# Editör ile C# Konsol uygulamaları yapabileceksiniz ve yaptığınız programı kaydedip ister herkes ile paylaşacabilecek isterseniz kendiniz kullanabileceksiniz. Video Düzenleme ile videolarınızı düzenleyebileceksiniz.Ses Düzenleme ile de Müzikleri ya da yaptığınız sesleri düzenleyebileceksiniz.

Abact Studio Web Sitesi:  www.abactstudio.com

Programını Linkten İndirebilirsiniz: Download

 

CEVAP VER