Tumblr Takipçi Nasıl Artırabilirim

0
84

Öncellikle bügün konumuz tumblr takipçi çevremi nasil artirabilirim popilürüter tumblr hesabı nasıl oluşturulur .

Tumblr Nedir ?

Sosyal ortamda milyonlarca kullanıcısı olan bir blogger  servisi basit kullanımı sadelik göze hoş gelen  ceosu david karp  tarafından kurulan  bir blogger servisidir.

Tumblr-wallpaper-hd

Tumblr Ne İşe Yarar ?

Mobil uygulaması  sayesinde  google play store , apple storedan edinebileceginiz.

Tumblr hesabınızı her zaman yanınızda aktif  olarak kullanabilirsiniz. Çıkmış olduğunu bir gezi sırasında dikkatinizi çeken bir olayı anında fotoğraflayabilir ve blogunuzda kısaca bir şeyler karalayarak anı ölümsüzleştirebilirsiniz. Aynı zamanda hobilerinizi Tumblr hesabınız aracılığıyla paylaşabilir ve size benzer hobileri olan insanlarla tanışarak fikir alışverişi yapabilirsiniz.

Tumblr Takipçi Beğeni Sayımı Nasıl Artırabilirim ?

Makalemizde belirttigimiz gibi bügün bunun hakkında yazacagımız çok konuşacagımız asıl konumuz başlıkta bellirtigimiz  gibi  Tumblr Takipçi Beğeni Sayımı Nasıl Artırabilirim ?

En  popüler sosyal medya blog servisi olan tumblr ‘da takipçi  begeni  kazanmak ve bu sayıyı artırmak sizi tumblrda popüler kişilik ve çevrenizi genişletecek. ve sizin hesabınıza değer katacak duruma getirecektir.

Tumblr Takipçi Hilesi  ile tumblr hesabınızı binlerce takipçi ve çevrenizi hesabınızı milyonlarca kişiye duyurup ve önemli bir kişilik haline gelebilirsiniz.

Tumblr Begeni Hilesi  tumblrda begeni paylaştıgınız bir önemli anılaştırdıgımız fotograflariniz, veya videolarınız paylaştıgınız durumların aldıgı kişiler tarafından beğenmesi hesabınızdaki verilere begeni sayisi kazandırıyor .

Tumblr Takipçi Takipçi Begeni Hilesi Hangi Güvenilir Siteden Yapabilirim ?

Tumblr Begeni Takipçi hilesini en güvenilir kusursuz bir şekilde güvenlik sertifikasi ile ücretsiz hizmet veren tumblr.likeyap.com sitesinden güvenilir  kuşkusuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

CEVAP VER