Snapchat Degişiklige Gidiyor

0
64

Snapchat  Popüler Uygulama Tasarım Açısından Degişiklige Gidiyor   Eski Tasarımyla Kullanıcı

Deneyimi Açısından Begenilmeyen Snapchat  uygulamasının en tepesine yerleşiyor. Bu, gerek bireysel kullanıcılar gerek markalar ve işletmeler için Ön Plana  Çıkmasını Saglayacak.

 

Yeni Tasarım Şuanlık Android İşletim Sisteminde Yayınlanmış durumda ios işletim sisteminde herhangibi bir degişiklik bulunmamakta. yeni tasarımda hız açısından inanilmaz degişikler olmuş  durumda agır çalışmasından dolayı sikayet alan snapchat bu konuda kendini geliştrimiş durumda .

Arama çubuğunun Snapchat için, Twitter’da olduğu gibi yeni bir gelir kanalı olup olmayacağını henüz bilmiyoruz. Snapchat henüz bu yönde bir işaret vermiyor ancak yakın gelecekte bu, mümkün olabilir. Snapchat’in ana şirketi Snap Inc.’in geçtiğimiz Ağustos’ta mobil aramalara bağlamsal verimlilik ve daha etkili sonuçlar getirmek için yola çıkan Vurb‘ü 110 milyon dolara satın aldığı düşünüldüğünde, şirketin uygulama içi aramalarla ilgili planlarını derinleştirmesi kuvvetle muhtemel. Snapchat’i  Facebook İnstagram Whatsapp  ‘ın Sahibi Mark Zuckerberg Almak İstemişti Ama  Snapchat inc  Teklifi Red Etmişti.

 

CEVAP VER