İşte Uzun Zamandır Beklenen Fotograf Baskı Printer’i

0
421

Karşımızda Printeroid    Küçük Minik Boyutuyla Büyük bir iş gören printeroid karşımızda

printeroid nedir derseniz ? Apple İos İşletim sistemli cihazlarda anı özelleştirebileceginiz

hatıralarınızı anında baskı yapabileceginiz ve  albüm oluşturabileceginiz artık fotografçıların ekmeği ile  oyanayacak 🙂  Şuan Apple Cihazlarda Destekleyen  Printer  Baskı Cihazi Apple’ın Cihazi Degil Farklı Bir Şirketin Tasarladığı Ürettigi Ürün  .  Printeroid taşınabilir bir şarj cihazı gibi çalışır ve ayrıca resimler için bir faks / yazıcıdır ve hareket halindeyken basmanız gereken başka birçok belge veya sadece ekran görüntüleri. Bu, evdeki sevilen biletleri unuttuğunuzda ya da sadece bir fotoğraf veya metin bastırmak ve duvara yapıştırmak istiyorsanız, kullanışlı bir araçtır .

 

Printeroid Şu Şekilde Çalişiyor Dock ‘a takar gibi takiyorsunuz yazdırmak istediginiz fotografınızı  önemli anılarınız herhangibi istediginiz istedegi herşeyi çikariyor  printeroid aslında dock diyebiliriz

Cihaz Şuan Satişa sunulmuş degil sadece tanıtıma sunulmuş halde ,

Printeroid Messaging Service uygulaması (PMS) ile, farklı kullanıcılardan en fazla 5 metreye kadar baskı yapabilirsiniz. Printeroid, baskı boyutlarıyla pazardaki en yeni Polaroid cihazlarının bazılarında halihazırda çalışan sıfır mürekkep baskı sistemi olan Zink teknolojisini kullanıyor: 2,7 inç saniyede 0,15 inç, 300 dpi, hepsi ‘Zink’ kağıdı (5 metre Rulo). 

Printeroid’e aşagıdaki video üzerinden daha detaylı bakabilirsiniz;

Printeroid takipçi olacagımızdan hiç kuşkunuz olmasın gelişen gelişmeleri gene Blogumuzda Paylaşacagız .

Printeroid Web Sayfası : http://www.printeroid.com/

CEVAP VER