Gulenx.com Didim Web tasarim Yazilim Hizmetleri

0
87

Çok Havalı Oldu ama, “Bütünleşik Dijital İletişim Ajansı” yız …
Gulenx, 2010 yılından bu yana 360 derece bütünleşik dijital iletişim hizmeti veren bir ajanstır. Gulenx, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Aydin / Didimde Ofisimiz Bulunmaktadir .Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu da rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır.

Bünyemizde 4 ana hizmet kolunda departmanlar ve bu departmanlarda uzman çalışma arkadaşlarımız bulunmaktadır.
Arayüz kodlama ve tasarım departmanımız, arayüz tasarımı, web tasarımı, mobil tasarımlar ve aplikasyonlar, mobil cihazlara uyumlu web siteleri, banner ve mailing tasarımları gibi dijital tasarımlar üretmektedir. Arayüz kodlama işlerimiz HTML5 valid olarak yapılmaktadır.
Yazılım departmanımız, e-ticaret uygulamaları (b2b ve b2c), intranet ve extranet uygulamaları, şirket içi yazılımlar, web projeleri gibi her türlü web üzerinde çalışan yazılımları üretmektedir. Yazılım dili olarak açık kaynak kodu ve PHP’yi tercih ediyoruz.

Responsive
Yapım İşi Tamam, Ya Sonra?
Arama motoru pazarlama departmanımız ise, yapım işi bitmiş internet sitelerinin arama motorlarındaki başarısını arttırmak için, Adwords ve SEO konularında destek vermektedir.
Sosyal medya departmanımız, yapım işi bitmiş internet sitelerinin sosyal mecralardaki tanınırlığını arttırmak ve sosyal medya iletişimini planlayıp yönetmektedir

Hizmetlerimiz:
Web tasarım
Dijital tasarımlar
Web tabanlı yazılımlar
Dijital pazarlama
Sosyal Medya Hizmetleri
Gülen&Gsm Bilgi Teknolojileri
Türkcell Yetkili Satiş Noktasi (Gülen Gsm )
MediaPress

İLETİŞİM:

Copyright © 2016 | Gulenx bir Gülen Gsm Yazılım Hizmetleri A.Ş. Markasıdır.

Efeler Mahallesi Eylem Sitesi 75/G Aydin / Didim

0850 302 9887 / 0538 418 78 79

CEVAP VER