Facebook Beğeni Hilesi V2 Likematik

0
2
Beğeni Hilesi Nedir ?

Günümüzün en büyük çılgınlıklarından olan Sosyal medyada beğeni kazanmak ve takipçi kazanmak büyük önem arz etmektedir. Bunu normal şartlarda bir yere kadar sağlayabilirken, bazı hilelerle bunu daha iyi ve daha yüksek yapmanız mümkündür.

Facebook Beğeni Hilesi sayesinde, paylaştığınız herhangi bir duruma veya fotoğrafa anlık olarak yüksek sayıda beğeni sağlayabilirsiniz. Profil resminizi, attığınız resimleri, paylaştıklarınızı ve yazdıklarınızı binlerce kişinin beğenmesi ne kadar güzel olurdu? Elbette ki Facebook Beğeni olayının tamamen ücretsiz olması ve sizlere kolaylıklar sunmasını sağlayan sitemizde, daha kolay ve rahat olacaktır.

İlgili resim

Beğeni havuzuna girmenizin ardından, sizin için seçilmiş olan ve havuza dahil olmuş insanların mükemmel şekilde paylaşımlarının beğenmesiyle birlikte, en popüler siz olabilirsiniz. Sınırsızca eğlenebileceğiniz ve paylaşımlarınızı beğendireceğiniz bu sistemimizde, ayrıca yeni bir sayfa açtığınız zamanda beğeni sayısını yükseltebilirsiz. Facebook Beğeni Hilesi sayesinde, sayfanızın daha fazla beğenilmesi ve takip edilmesini sağladığınız gibi, yeni insanları da içinize çekeceksiniz.

Oldukça basit ve tamamen güvenli biçimde çalışan bu sisteme, likematik.com adresinden dahil olabilirsiniz. İstediğiniz her an kolaylıkla kullanabileceğiniz bu sitem, tamamen ücretsiz ve kolay erişim sağlamasıyla da, en fazla takip edilen ve günlük kullanıcı sayısının 15.000′ in üzerinde olmasıyla da işinize yarayacaktır. Hemen herkesin dahil olmak için sırada beklediği sitemize hemen girerek, sizlerde her türlü içeriğinizi kolaylıkla beğendirebilir, sayfalarınızın 5 10 kişiyle kalmasının önüne geçebilirsiniz.

İlgili resim

Sistem Özellikleri

Durum Beğendirme Hilesi

Sitemizde bulunan Durum, Paylaşım beğendirme uygulaması ile, Facebook’ta paylaştığınız gönderilere ücretsiz olarak beğeni gönderebilirsiniz. Bu işlem tamamen ücretsizdir. Facebook profilinize yada gönderinize hiç bir şekilde zararı olmayacaktır. Zararı olmayacağı gibi sizi popülerliğe ulaştıracaktır.

Fotoğraf Beğendirme Hilesi

Son zamanlarda fotoğraf çekmek yada selfie çekmek moda oldu denebilir bu yüzden nerede bir manzara görünse yada nerede bir arkadaşınızı görseniz kolundan tutup selfie çekesiniz gelir, bir günde yüzlerce fotoğraf çekersiniz ama paylaşamazsınız. Nedeni beğeni az gelir kimse beğenmiyor :)Sizi bu dertten kurtarıyoruz. Likematik ile ücretsiz şekilde fotoğraflarınıza yüzlerce, binlerce beğeni gönderebilirsiniz, Hemde tek tıklama ile.

Arkadaş Kasma Hilesi

Alinin 4 bin arkadaşı Velinin 5 bin arkadaşı var aaaa ne kadar fame birsiymiş demeye son 🙂 Siz değerli kullanıcılarımıza bomba gibi bir kıyak, Sitemiz üzerinde hazırladığımız havuz ile otomatik oalrak binlerce arkadaş sayısına ulaşabilir. Tek tıklama ile yüzlerce arkadaş kasabilirsiniz.

Takipçi Kasma Hilesi

Takipçi kasma sistemide sitemiz üzerinde mevcut giriş yaparak facebookta ki takipçi sayınızı arttırabilir popüler olmaya başlayabilirsiniz

Flood Atma Hilesi

Flood Atma Hilesi anlıkcılar ve reklamcılar tarafından çok kullanılan bir sistemdir anasayfanızda ki gönderilere otomatik olarak tek seferde toplu yorum yapabilirsiniz

 

Sıkça Sorulan Sorular

Beğeni Neden Gelmedi Bozuk mu?

İşlemi yaptınız fakat beğeni gelmediyse profil ayarlarınızda sıkıntı var demektir. Hemen facebook hesabınıza bağlanıp paylaşımınızı ve takipçilerinizi herkese açık olarak ayarlayınız. Herkese açık olarak ayarlıyamıyorsanız, Facebook’ta yaşınız 18’den büyük olarak ayarlayınız.

Likematik Ücretli mi?

Likematik farklı isimlerle 2011 yılından bugüne kadar ücretsiz hizmet vermiştir ve vermeye devam edecektir. Kullanıcılardan hiç bir şekilde ücret talep etmez.

Likematik Zarar Verir mi?

Facebook hilesinin size zarardan çok yararı olur. Durumlarınızı fotoğraflarınızı sayfalarınızı beğendirdiğiniz için insanlar arasında bir fenomen yada pöpüler biri haline geliyorsunuz (facebook’ta fame). Sizde başkalarının durumunu beğenerek yüzlerce kişiye sistem tarafından ulaşıyorsunuz bu sizi dahada pöpülerleştiriyor.

Likematik Nasıl Çalışır?

Facebook Beğeni Hilesi sisteme giren tüm kullanıcıları toplar tıpkı havuz gibi. Havuza giren kişiler birbirlerinden haberi yoktur ama bilbirlerinin durumlarını beğenir. yani durumlarınızı beğenen kişiler sizin gibi siteye girip facebook beğeni hilesi yapan kişilerdir. Buda organik beğeni hilesi manasına gelir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

CEVAP VER