Facebook Begeni Hilesi Begeni Nasıl Toplanır

0
25

Artık Tüm Dünyanın %60 ‘in Kullandıgı en popüler sosyal medya sitesi olan facebook heranımızda 10 kişinden 9’u artık sosyal medyayı kullanıyor ve facebook üzerinden ticaret reklam fotograf kendinisi ile veya firmasi ile ilgili paylaşımlar  yapıyor ve hayatımızın her anında facebook’ ta aktifiz messenger uygulamasından mesajlasıyoruz ve artık hayatımızın içersinde yer alıyor  artık yönleri çok ama eksi yönleride biraz var ama o kadarda olsun 🙂

Peki Facebook Hesabımızda Popülariteyi Nasil Artırabiliriz ?

facebook like ile ilgili görsel sonucu

Facebook’ta aldıgımız begeniler , yorumlar  paylaşımların begenisi popülaritesi sizin facebook’u nasıl aktif kullandıgınızı gösterir.

begeni hilesi nedir ?

Facebook gibi çok kullanılan sosyal ağlarda hesabı olan kişilerin sırf maddi veya manevi getirisinden dolayı aslında beğeni sayısı az veya hiç yok iken, bu beğeni hilesi yöntemine başvurarak beğenisini istediği sayıya çıkarmamak amacına ulaşmasının en kolay bir yoludur.

facebook like ile ilgili görsel sonucu

Facebook’ta Beğeni Hilesi Yapılmasının Sebepleri:

Bu beğeni hilesine başvurmanın birçok sebebi olabildiği gibi en önemli iki sebebinden 1. si hesap sahibinin egosunu okşaması ve yalan da olsa kendini bu yalanla mutlu etmek istemesidir. Bu amaç tamamen kişinin psikolojisiyle alakalıdır.

 

2. sebep ise hesap sahibinin Facebook üzerinden rant ve kar amaçlı sunmuş olduğu video, ürün reklamı veya fikir akımı ile ilgili tıklanma rekoru kırmak ve geniş kitlenin talebini sağlayarak hedeflenen kara ulaşmaktır.

 

facebook begeni hilesi nasıl ve kimler tarafından yapılır? Facebook’ta hesabı olan kişinin kendisinin de yapabileceği bu hile yöntemini belirli bir meblağ karşılığında yapmakta olan birçok site sahipleri de vardır. Bu yöntemlerden hariç dileyen kişilerin girip öğrenecekleri ve çok rahat bir şekilde beğeni sayısını istenen düzeye çıkarabilecekleri öğretici video ve kaynaklar da internet ortamında bulunmaktadır.

İlgili resim

Facebook Begeni Hilesi Nasıl Kullanılır ?

likematik sitesi üzerinden giriş saglayarak 1000 begeni kazanabilirsiniz. siteye girerek facebook ile giriş yaparak nokia uygulamasına izin veriyoruz. ve daha sonra  Account Nokia Linki Gelene Kadar Bekleyiniz 30 Saniye Sürmektedir. 

link geldikten sonra  erişim kodu alanına girerek  giriş yapa tıklayınız . ve durum, yorum begendirme, fotograf begendirebilirsiniz.

Site Adresi: www.likematik.com

CEVAP VER