Didim Web tasarım İşletmenizi İnternete Taşiyoruz

1
157

Uygun Fiyat Ve Kaliteli Çözümlere İşletmenizi İnternete Taşiyalim
7 gün 24 saat işletmeniz internette açık olsun. 😉
0850 302 98 87

 

Gulenx Olarak Ne Yaparız:

Web Tasarım

Özgün çalışmanın, güvenilir bir iş teslim etmenin ne anlama geldiğini biliyor ve sizlere bu konudaki referanslarımızı tereddütsüz bir şekilde sunmaktan gurur duyuyoruz.

Web Yazılım

İnternet ortamından veri erişimi sağlayabilmek ve bunu güvenli, hızlı ve kesintisiz bir şekilde yapabilmek firmalar için en değerli unsurlar arasında yer almaktadır. Gulenx Tasarım olarak sizlere sunduğumuz web tasarım ihtiyaçları da tam bu noktaya dokunmakta ve şirketiniz için zorunlu olan tüm yazılım gereksinimlerini karşılayabilmektedir.

Kurumsal Web Hosting

Gulenx Tasarım olarak sizlere sunduğumuz kurumsal web hosting hizmeti Gulenx Tescil adıyla yapılan çalışma üzerinden verilmektedir. Hem domaininizin satın alınması ve web hosting alanına entegre edilmesi, hem de aldığınız hosting hizmetinin stabil bir şekilde çalışmasının sağlanması işlemleri bir arada yürütülmektedir.

Mobil Site

Ancak mobilitenin akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulanışı, bilgisayarlardan daha farklı bir hal almakta. Bunun en önemli göstergelerinden birisi ise sitelerin mobil uyumlu bir hale getirilmesinin zorunluluğu.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Gulenx Tasarım sizlere vermekte olduğumuz sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde, ihtiyacınız olan tüm hizmetler bir paket halinde mevcuttur: ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde düzenlenen ve düzenli aralıklarla strateji değiştirebilen sosyal medya çalışmaları, sizlere tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla sağlamanız için oluşturulmuş durumda.

Logo & Kurumsal Kimlik

Gulenx Tasarım olarak sizlere imaj yönetimi, kurumsal kimlik oluşturma ve bu kimliğin korunması gibi konular üzerinden hizmet vermekteyiz.

Kurumsal E-Posta (E-Mail) Hizmeti

Hem şirket verilerinin güvenliği, hem de çalışanların kendilerine ait birer kurumsal e-posta adresi alarak bunları kartvizitlerine yazdırmaları, müşterilerinizle kurduğunuz ilişkide sizleri daha da öne geçirecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Hem site içi, hem de site dışı olarak uygulamaya koyduğumuz SEO planlamaları sayesinde sitenizin potansiyelini en yüksek şekilde kullanabilecek, hem de kazanacağınız ziyaretçiler sayesinde hit artışı yaşayacaksınız.

Google Adwords Reklamları

Profesyonel reklam danışmanlığı hizmeti vermemizin yanı sıra, Gulenx olarak Google Adwords hesabınızın yönetimi konusunda sizlerin istekleri doğrultusunda da hareket etmektedir. www.gulenx.com

1 YORUM

  1. firmamin tasarimini sizin gibi profosyonellere emanet ettigiö için çok rahatim didim web tasarım olarak didimde çok iyi hizmet veriosunuz 1 numarasiniz bir kez daha teşekkürler

CEVAP VER